« Syyskuu 2019 »
Ma Ti Ke To Pe La Su
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Yhteystiedot « Takaisin

Virallinen nimi: Salibandyseura Welhot ry.
Seuran osoite: Haapaniementie 17, 70620 KUOPIO
Sähköposti: info@welhot.fi
Internet: www.welhot.fi
Y-tunnus: 1087349-7


SEURAN TOIMIHENKILÖT:

Panu Lappi
 toiminnanjohtaja
050-5711338
panu.lappi[at]welhot.fi

  • talous
  • markkinointi
  • yhteistyö
  • jäsenasiat
  • tyttö- ja naissalibandy
     

Mikko Tiihonen
valmennuspäällikkö
050-5486654
mikko.tiihonen[at]welhot.fi

  • valmennustoiminta
  • poikien ja miesten salibandy
     
     
 

Pasi Purhonen
seuratyöntekijä
040 8248389
pasi.purhonen[at]welhot.fi

 

     
  Mika Hujanen
myynti- ja markkinointipäällikkö
050-3771082
mika.hujanen[at]welhot.fi
 
     

Timo Lyytinen
hallituksen puheenjohtaja
040-0672222
timo.lyytinen[at]titec.fi

 
 
 
POIKIEN KILPAJOUKKUEET:    
A-pojat Akatemia Pasi Ruotsalainen 050-3873873  
B-pojat Akatemia      
B-pojat B2 Jani Kareinen   jani.kareinen[at]stkloghomes.com
04-pojat Henri Niskanen 044-3228479 henri.niskanen[at]salibandy.fi
05-pojat  Henri Niskanen 044-3228479 henri.niskanen[at]salibandy.fi
06-pojat Henri Niskanen 044-3228479 henri.niskanen[at]salibandy.fi
07-pojat Tommi Paananen 044-0283862 tommi[at]paananen.biz
08-pojat Tommi Paananen 044-0283862 tommi[at]paananen.biz
09-pojat Tommi Paananen 044-0283862 tommi[at]paananen.biz
10-pojat Kristiina Peitsaho   peitsaho[at]hotmail.com
11-pojat Antti-Jussi Pitkälä    
       
TYTTÖJEN KILPAJOUKKUEET:    
B-tytöt (03-04) Lasse Korhonen 045-6732187 lassejkorhonen[at]gmail.com
C-tytöt (05-06) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi[at]welhot.fi
D-tytöt (07-08) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen[at]welhot.fi
E-tytöt (09-10) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen[at]welhot.fi
F-tytöt (10-11) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen[at]welhot.fi
       
MIESTEN KILPAJOUKKUEET:    
Miehet Edustus (Liiga) Pasi Purhonen 040-8248389 pasi.purhonen[at]welhot.fi
Miehet Akatemia Antti-Pekka Tervaniemi   anttipekka.tervaniemi[at]gmail.com
Miehet III (5.div) Jukka Eskanen   Jukka.Eskanen[at]dnainternet.net
       
NAISTEN KILPAJOUKKUEET:    
Naiset edustus (2.div) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi[at]welhot.fi
Naiset II (3.div) Tanja Kaipainen   tkaipainen[at]gmail.com
       
ERITYISRYHMÄ:      
Erityisryhmä Tomi Vepsäläinen   tomi.vepsalainen[at]kuopio.fi
       

 


Yhteistyökumppanit
       
NettiTieto Oy