« Syyskuu 2018 »
Ma Ti Ke To Pe La Su
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Yhteystiedot « Takaisin

Virallinen nimi: Salibandyseura Welhot ry.
Seuran osoite: Hermanninaukio 1 D 70100 KUOPIO
Sähköposti: info@welhot.fi
Internet: www.welhot.fi
Y-tunnus: 1087349-7


SEURAN TOIMIHENKILÖT:

Panu Lappi
 toiminnanjohtaja
050-5711338
panu.lappi@welhot.fi

  • talous
  • markkinointi
  • yhteistyö
  • jäsenasiat
  • tyttö- ja naissalibandy
     

Mikko Tiihonen
valmennuspäällikkö
050-5486654
mikko.tiihonen@welhot.fi

  • valmennustoiminta
  • kerhotoiminta, junnuliiga
  • poikien salibandy
     

Janne Kainulainen
seuratyöntekijä
044-3354284
janne.kainulainen@welhot.fi

 

     
 

 

Tuomas Holma
harrastevastaava
050-4474996

 

 
     

Timo Lyytinen
hallituksen puheenjohtaja
040-0672222
timo.lyytinen@titec.fi

 
 
 
POIKIEN KILPAJOUKKUEET:    
A-pojat Akatemia Pasi Ruotsalainen 050-3873873  
B-pojat Akatemia Ari Haapalainen 040-7489077 ari.v.haapalainen@gmail.com
B-pojat B2 Arto Nissinen   arto.nissinen@hotmail.com 
03-pojat Flames Jussi Hartikainen   hartikaisen.jussi@gmail.com
03-pojat Stars Jani Kareinen   jani.kareinen@stkloghomes.com
04-pojat Jari Laitinen 040-5491055 jari.e.laitinen@gmail.com
05-pojat  Markku Lindholm 045-6752127  
05-pojat Black Juha Ikäheimo 044-5909101 juha.ikaheimo@gmail.com
06-pojat Sauli Luostarinen 040-1860940 sauli.luostarinen(at)miele.fi
07-pojat Jouko Poussu 040-3569136 07welhot@gmail.com
08-pojat Vesa Toivanen   vesa.toivanen@sigmatrukit.fi
09-pojat Tiina Suhonen   tiina.suhonen@gmail.com
10-pojat Kristiina Peitsaho   peitsaho@hotmail.com
       
TYTTÖJEN KILPAJOUKKUEET:    
A-tytöt (99-01) Lasse Korhonen 045-6732187 lassejkorhonen@gmail.com
B-tytöt (02-03) Lasse Korhonen 045-6732187 lassejkorhonen@gmail.com
C-tytöt (04-05) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
D-tytöt (06-07) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
E-tytöt (08-09) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen@welhot.fi
F-tytöt (10-11) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen@welhot.fi
       
MIESTEN KILPAJOUKKUEET:    
Miehet edustus (Liiga) Janne Kainulainen 044-3354284 janne.kainulainen@welhot.fi
Miehet III (5.div) Jukka Eskanen   Jukka.Eskanen@dnainternet.net
       
NAISTEN KILPAJOUKKUEET:    
Naiset edustus (2.div) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
Naiset II (3.div) Tanja Kaipainen   tkaipainen@gmail.com
       
ERITYISRYHMÄ:      
Erityisryhmä Tomi Vepsäläinen   tomi.vepsalainen@kuopio.fi
       

 


Yhteistyökumppanit
       
NettiTieto Oy