« Syyskuu 2017 »
Ma Ti Ke To Pe La Su
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Yhteystiedot « Takaisin

Virallinen nimi: Salibandyseura Welhot ry.
Seuran osoite: Hermanninaukio 1 D 70100 KUOPIO
Sähköposti: info@welhot.fi
Internet: www.welhot.fi
Y-tunnus: 1087349-7


SEURAN TOIMIHENKILÖT:

Panu Lappi
 toiminnanjohtaja
050-5711338
panu.lappi@welhot.fi

  • talous
  • markkinointi
  • yhteistyö
  • jäsenasiat
  • tyttö- ja naissalibandy
     

Mikko Tiihonen
valmennuspäällikkö
050-5486654
mikko.tiihonen@welhot.fi

  • valmennustoiminta
  • kerhotoiminta, junnuliiga
  • poikien salibandy
     

Janne Kainulainen
seuratyöntekijä
044-3354284
janne.kainulainen@welhot.fi

 

     

Timo Lyytinen
hallituksen puheenjohtaja
040-0672222
timo.lyytinen@titec.fi

 
 
 
POIKIEN KILPAJOUKKUEET:    
A-pojat Akatemia Mika Kuutsa   mika.kuutsa@gmail.com
B-pojat Akatemia Ari Haapalainen 040-7489077 ari.v.haapalainen@gmail.com
B-pojat B2 Pasi Ruotsalainen 050-3873873  
B-pojat B3 Kari Väätäinen 050-3686422 kv.vaatainen@gmail.com
02-pojat Pasi Pesonen 040-5936353 pasi.pesonen@isarvo.fi
03-pojat Tanja Kaipainen   tkaipainen@gmail.com
04-pojat Antero Nissinen 044-2856514 antero.nissinen@dnainternet.net
05-pojat kilpa Markku Lindholm 045-6752127  
05-pojat black Juha Ikäheimo 044-5909101 juha.ikaheimo@gmail.com
06-pojat Jani Karhunen 040-0351505 jnkarhunen@gmail.com
07-pojat Esa Kokki 040-9622295 esapekkakokki@gmail.com
08-pojat Vesa Toivanen   vesa.toivanen@sigmatrukit.fi
09-pojat Tiina Suhonen   tiina.suhonen@gmail.com
10-pojat Kristiina Peitsaho   peitsaho@hotmail.com
       
TYTTÖJEN KILPAJOUKKUEET:    
B-tytöt (01-02) Timo Lyytinen 040-0672222 timo.lyytinen@titec.fi
C-tytöt (03-04) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
D-tytöt (05-06) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
E-tytöt (07-08) Panu Lappi 050-5711338 panu.lappi@welhot.fi
F-tytöt (09-10) Mikko Tiihonen 050-5486654 mikko.tiihonen@welhot.fi
       
MIESTEN KILPAJOUKKUEET:    
Miehet edustus (Liiga) Janne Kainulainen 044-3354284 janne.kainulainen@welhot.fi
Miehet Akatemia (2.div) Timo Taira   timo.taira@dnainternet.net
Miehet III (5.div) Jukka Eskanen   Jukka.Eskanen@dnainternet.net
       
NAISTEN KILPAJOUKKUEET:    
Naiset edustus (2.div)     info@welhot.fi
Naiset II (3.div)     info@welhot.fi
       
ERITYISRYHMÄ:      
Erityisryhmä Jaakko Juntunen 044-5006127 jaakko.juntunen@kuopio.fi
       

 


Yhteistyökumppanit
         
NettiTieto Oy